Переключиться на мобильную версию

Корреспондент: Незважаючи на кризу, ринок люксових брендів в Україні процвітає

Назад к разделу Финансы
Плачевний стан української економіки практично ніяк не вплинув на плани по розширенню і завоюванню вітчизняного ринку світовими брендами класу люкс, пише у свіжому номері тижневик Корреспондент.
Бутик Guerlain
Бутик Guerlain
timeout.ua
За останні півроку, крім всього іншого, у Києві відкрили двері монобутики Chanel і Loro Piana, що входять у категорію absolute luxury - найдорожчих у розкішному сегменті.

На початку 2009-го у Києві відкрився ювелірний салон знаменитої марки Tiffany і цілий Бутиковий квартал Noblesse, де продають дорогі і дуже дорогі марки швейцарських годинників і аксесуарів. І це притому, що на вітчизняному ринку і до появи цих магазинів було представлено практично 70% існуючих у світі брендів виробників товарів класу люкс. Такий фінансовий імунітет українського сегмента розкоші експерти пояснюють невразливість потенційних клієнтів до економічного струсу, стверджує видання.

При цьому фахівці міжнародної компанії Bain & Company, що надає консалтингові послуги в сфері стратегічного менеджменту, вперше за шість років досліджень прогнозують зниження світових продажів предметів розкоші.

Фахівці вперше за шість років досліджень прогнозують зниження світових продажів предметів розкоші. Але тільки не в Україні
Але тільки не в Україні. Експерти компанії очікують, що Україна стане чи не єдиним європейським ринком, де обсяг продажів, швидше за все, залишиться на минулорічному рівні в 400 млн. євро. А вже до 2011 року, на думку експертів Bain & Company, український сегмент Luxury чекає як мінімум 10%-е зростання.

Потенційно бажаючих долучитися до розкоші навіть за дуже великі гроші в Україні і справді вистачає. Зі ста найзаможніших жителів Центральної та Східної Європи, визначених польським журналом Wprost наприкінці минулого року, 23 виявилися українськими підданими. Більше багатіїв вдалося нарахувати лише у Росії - 35. Скільки всього в Україні мільйонерів, може здогадуватися лише Податкова адміністрація. Експерти ж переконані, що справжніх мільйонерів і мільярдерів в Україні значно більше, ніж відшукали журналісти. Але якщо державна скарбниця від цієї різниці потерпає, то вітчизняний сегмент розкоші тільки виграє, констатує Корреспондент.

"Дорогий автомобіль, брендовий одяг плюс дорогі годинники - все це невід'ємні атрибути успішності в українському розумінні, - пояснює видання підприємець Олег Назаренко. - Так уже повелося, що партнерові або просто важливій для бізнесу людині потрібно дарувати дорогі та ексклюзивні подарунки. Інакше, тебе можуть порахувати неуспішним. А ще гірше, можуть не захотіти вести з тобою справи ".

Про особливості вітчизняного Luxury-ринку читайте у № 9 журналу Корреспондент від 13 березня.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь