Переключиться на мобильную версию

Ъ: Корпорація Богдан займеться виробництвом тролейбусів у Росії

Назад к разделу Финансы
Корпорація Богдан може створити спільне підприємство з санкт-петербурзьким Вагонмашем для виробництва тролейбусів у Росії, пише Коммерсантъ-Україна в статті Богдан пересяде у тролейбуси.
Богдан займеться виробництвом тролейбусів
Богдан займеться виробництвом тролейбусів
itnews.com.ua

Газета зазначає, що російський ринок набагато більший від українського: із 50 тис. тролейбусів у країні 70% потребують заміни. Крім того, для Богдана вихід на новий ринок дозволить знизити втрати в умовах спаду його основного бізнесу - продажу автомобілів.

Так, у середу віце-президент компанії Богдан Костянтин Ворушилін за підсумками зустрічі з губернатором Санкт-Петербурга Валентиною Матвієнко заявив, що корпорація Богдан готова створити в місті спільне підприємство (СП) із виробництва тролейбусів і вагонів метро.
За його словами, майданчиком для СП може стати завод Вагонмаш. "Якість тролейбусів, які випускаються в Україні, висока. Якщо таке спільне підприємство буде створено в Петербурзі, користь для економіки міста очевидна", - зазначила пані Матвієнко.

Крім того, в Богдані заяви пана Ворушиліна не коментують, прес-секретар компанії Сергій Красуля лише зазначив, що темою переговорів була можлива поставка тролейбусів у Санкт-Петербург і вагонів метро - в Україну.

Вагонмаш спеціалізується на виробництві пасажирських вагонів для залізниць та електровагонів для рухомого складу метрополітену. Завод володіє 81,42% акцій Петербурзького трамвайно-механічного заводу. Основним власником компанії вважається група Дедал.

Богдан в минулому році виробив 3,78 тис. автобусів і тролейбусів (Богдан), 88,316 тис. легкових автомобілів (ВАЗ, Kia і Hyundai). Виручка в I півріччі 2008 року - 4,4 млрд грн, чистий прибуток – 143,963 млн грн. Входить до складу групи Укрпромінвест підприємця Петра Порошенка.

Водночас, технологія будівництва вагонів метро і тролейбусів сильно відрізняються, дивується аналітик ІК Dragon Capital Таїсія Шепетько. На її думку, Богдан, швидше за все, намагається вийти на новий ринок у зв'язку із падінням продажів автомобілів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь