Переключиться на мобильную версию

Тимошенко доручила Вінському перевести всі гроші Мінтрансу в держбанки

Назад к разделу Финансы
Рахунки всіх підприємств, що входять в структуру Міністерства транспорту та зв'язку, буде переведено в два державні банки - Ощадбанк та Укрексімбанк. Йдеться про 50 мільярдів гривень, пише газета Дело в статті Куди підуть мільярди Мінтрансу.
Переведення рахунків повинно розпочатися до кінця березня
Переведення рахунків повинно розпочатися до кінця березня
tymoshenko.com.ua

При цьому міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський заявив газеті, що переведення рахунків повинно розпочатися до кінця березня. Таке доручення дала прем'єр-міністр Тимошенко, сказав міністр.

Так, зараз обслуговуванням компаній, які підвідомчі Мінтрансу, займаються більше 30 комерційних банків. Експерти впевнені, що для деяких з них рішення влади спровокує серйозні проблеми, пише Дело.

"Юлія Тимошенко дала окреме доручення Мінтрансу, згідно з яким із квітня відомство і його підприємства обслуговуватимуться в казенних банках для більшої прозорості фінансових потоків", - підтвердила заступник міністра транспорту і зв'язку Катерина Фоменко.

За її оцінками, понад 50 мільярдів гривень, які обертаються в системі Мінтрансу, перейдуть у державний фінансовий сектор. Водночас, за словами джерела Дела в Кабміні, рішення Юлії Тимошенко обґрунтовано конфліктом з діючим головою Мінтрансзв'язку.

Нагадаємо, раніше Міністерство транспорту прийняло рішення створити комісію щодо купівлі на біржі 99% акцій новоствореного банку Стандарт для обслуговування всіх підприємств відомства.

Крім того, пояснює Фоменко, банк раніше не вів госпдіяльність і тому був "чистим, без зобов'язань". Однак, інформації стосовно засновників банку, його статутного капіталу, і навіть контактного телефону немає ні в одній базі даних. Також в реєстрі НБУ банку Стандарт взагалі не існує, констатує газета.

При цьому Дело пише, що Юлія Тимошенко ідею зі спеціальним транспортним банком відхилила, доручивши керівництву міністерства впорядкувати фінансові потоки.

Член профільного комітету Верховної Ради Микола Ковзель підтримує Кабмін. "Не в компетенції Мінтрансу займатися банківською справою", - зазначив депутат.

Крім того, Фоменко уточнює, що зараз найбільші підприємства галузі обслуговуються в 30 українських комерційних банках. "Їм (підприємствам) поставлено завдання закривати зарплатні, депозитні та кредитні рахунки та відкривати нові в Ощадбанку та Укрексімбанку", - говорить заступник міністра.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь