Переключиться на мобильную версию

Ринки: Гравці не визначилися

Назад к разделу Финансы
У п'ятницю, 13 березня, по ситуації на 13:30, серед компаній, за цінними паперами яких пройшли угоди, зафіксовано різноспрямований рух, повідомляє FundMarket.
Широкий індекс українського фондового ринку знизився на 0.48%,
Широкий індекс українського фондового ринку знизився на 0.48%,
reuters

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) знизився на 0.48%, досягши рівня в 19,45 пункту. У той же час, за розрахунками ГК ТАСК, індекс ПФТС піднявся на 0,6% - до 205,7 пункту.

Ринок до середини дня показує значний приріст активності у порівнянні з усіма попередніми днями. Однак, варто зазначити, що основна частина угод була укладена не в основний час роботи платформи.

В цілому акції торгуються різноспрямовано. З одного боку, сильний позитивний зовнішній фон сприяє росту, з іншого боку, невизначеність на внутрішньому ринку підштовхує гравців до гри на зниження. Хоч на валютному ринку в останні дні і панує стабільність гривні, але це анітрохи не впливає на настрої учасників, які і без того зараз зайняли вичікувальну позицію.

Серед паперів, які піднялися в ціні, виділимо наступні: Банк соціального розвитку Укрсоцбанк (ПФТС: USCB) (5.33), Західенерго (ПФТС: ZAEN) (2.59%), ВАТ Мотор Січ (ПФТС: MSICH) (1.14%), ВАТ Крюківський вагонобудівний завод (ПФТС: KVBZ) (0.93%).

Піднялися в ціні й акції ВАТ Райффайзен Банк Аваль (ПФТС: BAVL) на 6.25%. Причиною зростання стало повідомлення банку про дострокове погашення синдикованого кредиту в розмірі 150 млн дол Кредит було отримано у квітні 2007 року в розмірі 500 млн доларів, 400 з яких банк вже повернув, що говорить про стійкому положенні банку на українському ринку.

Тиск на ринок чинять торги в мінусі по таких емітентів: ВАТ Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча (ПФТС: MMKI) (-21.30%), ВАТ Маріупольський завод важкого машинобудування Азов (ПФТС: MZVM) (-14.29%), ВАТ Металургійний комбінат Азовсталь ( ПФТС: AZST) (-4.67%).

Акції ВАТ Родовід Банк (ПФТС: RODB) обрушилися сьогодні на 58.54%. Падіння з початку минулого року досягло вже 98%. Таким чином, акції банку подешевшали у п'ятдесят разів.

У той же час, аналітики ГК ТАСК очікують сьогодні позитивної динаміки ринку на зовнішньому позитиві, що в принципі до середини дня схоже на правду. У той же час, зростання активності та волатильності експерти чекають на другу половину дня.

Несподіваним сьогодні стало і зростання інтересу до облігацій, якими скоєно 11 операцій на суму 750 тис гривень, що стало найзначнішим показником за останні тижні разом узяті.

На думку експертів Foyil Securities, такий сплеск активності може бути викликаний тим, що інвестори очікують недвозначного сигналу - виділення МВФ другого траншу стабілізаційного кредиту Україні.

Аналітики також звертають увагу на те, що дефолтні свопи по українських суверенних облігаціях продовжують падати другий день підряд, що в разі збереження тенденції повинно принести позитивні результати. "Ми вважаємо, що CDS є основним індикатором при визначенні моменту" відскоку "українського ринку", - відзначили у своєму огляді експерти.

Американські ж ринки виросли третій день поспіль - бики штовхають акції фінансового сектора вгору. Серед важливих новин слід виділити те, що Bank of America відмовився від використання державної допомоги в майбутньому, а також публікацію прибутку за підсумками перших двох місяців.

Dow Jones Industrial Average зміцнився на 239,66 пункту, або на 3,5%, до 7170,06 пункту.

S & P 500 закрився ростом на 29,38 пункту, або на 4,1%, на позначці 750,74 пункту.

Nasdaq Composite піднявся на 54,46 пункту, або на 4%, і закрився на позначці 1426,10 пункту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь