Переключиться на мобильную версию

Запорізька АЕС зупинить шостий енергоблок на плановий ремонт

Назад к разделу Финансы
Запорізька атомна електростанція має намір 25 березня відключити шостий енергоблок від енергосистеми і вивести його в плановий капітальний ремонт.
Запорізька АЕС зупинить шостий енергоблок
Запорізька АЕС зупинить шостий енергоблок
www.nr2.ru

Як повідомив інформцентр станції, роботи на шостому енергоблоці буде проводиться протягом 65 діб.

На блоці будуть виконані капітальний ремонт реакторної установки з повною перевантаженням активної зони, парогенератора № 3, головного циркуляційного насосу № 3, компенсатора тиску, капітальний ремонт бака аварійного запасу бору, теплообмінника аварійного розхолоджування та інші планові роботи, уточнюється в повідомленні.

Крім того, заплановані такі позарегламентні роботи, як відправка 48 відпрацьованих тепловиділяючих збірок на майданчик сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП), заміна теплоізоляції обладнання в гермооболонці, заміна обладнання автоматизованої системи управління АСУТ-1000.

Запорізька АЕС - найбільша атомна станція в Європі і третя за встановленою потужністю в світі. Шість її діючих у даний час енергоблоків ВВЕР-1000 побудовані за радянським проектом В-320. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в грудні 1984 року, п'ятий - у 1989, шостий - у жовтні 1995 року.

Як повідомлялося, напередодні Південно-Українська атомна електростанція (Миколаївська область) вирішила продовжити ремонтні роботи на третьому енергоблоці до 25 березня.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь