Переключиться на мобильную версию

Медведєв: РФ скоротить витрати бюджету в разі падіння цін на нафту

Назад к разделу Финансы
Президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що владі у випадку критичного падіння цін на нафту знову доведеться переглядати бюджет.

Він зазначив, що "нам треба розуміти, що ряд наших можливостей визначається поточною макроекономічною ситуацією, в тому числі світовою макроекономічною ситуацією".

"Якщо в результаті кризових явищ ціни на нафту, які закладено в умовах розвитку нашої країни, критично падатимуть, нам доведеться приймати додаткові обмежувальні заходи. Вкотре постане і питання бюджетного дефіциту. До цього треба бути готовими", - сказав російський президент.

При цьому він нагадав, що в сценарних умовах розвитку Росії закладено прогноз ціни на нафту у розмірі 41 долар за барель. Крім того, сказав президент РФ, якщо ціни на нафту зростуть, то "потенційно можуть бути і додаткові доходи, якими теж можна буде розпорядитися".

"Проблема сьогоднішнього дня саме в невизначеності ситуації. Ніколи ситуація у світовій економіці не була настільки невизначеною за останні, принаймні, 50-70 років", - сказав Медведєв.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь