Переключиться на мобильную версию

Ющенко закликав банки зменшити іпотечні відсотки

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Ющенко закликає банки зменшити іпотечні відсотки та впровадити механізми реструктуризації кредитів.
Ющенко закликає банки зменшити іпотечні відсотки
Ющенко закликає банки зменшити іпотечні відсотки
Фото Миколи Лазаренка та Михайла Марківа

Про це Глава держави сказав сьогодні під час зустрічі зі студентами Тернопільського національного економічного університету.

Він висловив переконання, що забезпечити повернення іпотечних кредитів "сьогодні на сьогодні" неможливо, навіть якщо вилучати у людей квартири, адже вартість нерухомості істотно знизилася.

"Ми зустрічалися з банкірами і я вважаю, що банківська система повинна зробити меморандум і зменшити відсотки по кредитах. Друге - це продумати режим реструктуризації або режим оренди, який би залишав квартиру за людиною, яка сплачуватиме орендні ставки за нижчим рівнем, а цю політику підтримає Національний банк через рефінансування іпотечного ринку", - сказав Ющенко.

За його даними, для реалізації такого задуму не потрібні мільярдні суми. "Дехто навіть називав цифри, менше 100 мільйонів, у що я мало вірю. Очевидно, мова йде про кілька сотень мільйонів. Це не та цифра, яка не може покриватися через баланс Національного банку та комерційних банків", - переконаний Ющенко.

Він також висловив впевненість, що банківська система вже завершила розробку пакету пропозицій, які б могла запропонувати для іпотечного кредитування, й незабаром і застосувати його на практиці.

Як повідомлялося, банківська система України здорова і має величезні потужності, заявив Ющенко.

Також Ющенко переконаний, що Україні потрібно затверджувати європейський курс у зовнішній політиці.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь