Переключиться на мобильную версию

Міністри фінансів G20 домовилися збільшити ресурси МВФ

Назад к разделу Финансы
Міністри фінансів великої двадцятки вирішили істотно збільшити ресурси Міжнародного валютного фонду (МВФ).
Міністри фінансів G20 домовилися збільшити ресурси МВФ
Міністри фінансів G20 домовилися збільшити ресурси МВФ
pictures.reuters.com

Відповідне рішення за підсумками зустрічі глав фінансових відомств і центральних банків, яка проходила біля англійського міста Хоршем, оприлюднив міністр фінансів Великобританії Алістер Дарлінг.

"Ми домовилися істотно збільшити ресурси МВФ з нинішніх 250 мільярдів доларів", - сказав Дарлінг, додавши, що про точні цифри поки не йдеться - вони будуть погоджені на саміті лідерів країн G20, який відбудеться 2 квітня в Лондоні.

У комюніке за підсумками зустрічі також говориться про комплекс заходів, необхідних для відновлення зростання світової економіки, яка постраждала від кризи. Зокрема зазначається, що "абсолютним пріоритетом є відновлення кредитування шляхом подолання, коли необхідно, проблем у фінансовій системі. Ми будемо боротися з усіма формами протекціонізму і розвивати вільну торгівлю та інвестиції ...

Ми підтверджуємо нашу прихильність необхідним заходам, спрямованим на те, щоб посилити необхідні системні інститути ".

У документі, серед іншого, йдеться про готовність країн з сильною економікою надати допомогу країнам з ринками, які розвиваються.

"Ми розуміємо термінову необхідність використовувати всі можливості, щоб мобілізувати ресурси міжнародних фінансових організацій, .. щоб підтримати  рух капіталів в середині країни, рекапіталізацію банківських систем, інфраструктури, торгівлі, призупинити розвиток ризиків та посилити соціальну підтримку", - йдеться в комюніке.

Фінансова двадцятка також закликала завершити реформування структури Міжнародного валютного фонду (МВФ) і Світового банку до 2011 і 2010 років відповідно.  

Дводенна зустріч міністрів фінансів і глав центробанків країн G20 поблизу англійського міста Хоршем стала останнім великим підготовчим заходом перед самітом лідерів двадцятки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь