Переключиться на мобильную версию

ОПЕК не буде знижувати квоти на видобуток нафти

Назад к разделу Финансы
На конференції Асоціації країн-експортерів нафти (ОПЕК) у Відні міністри нафтової промисловості 12 країн-членів організації вирішили до травня залишити без зміни квоти на видобуток нафти.
ОПЕК не буде знижувати квоти на видобуток нафти
ОПЕК не буде знижувати квоти на видобуток нафти
do-finance.com

Загальний обсяг видобутку нафти країнами, які входять в ОПЕК, збережений на рівні 24,84 мільйона барелів на  день.

Як сказав генеральний секретар картелю Абдалла Бадрі, ОПЕК вирішила залишити квоти на видобуток нафти на колишньому рівні, щоб не збільшувати тиск на світову економіку.

"Ми не хочемо нових проблем", - сказав Бадрі.  

Перед засіданням міністри нафти декількох країн висловлювалися за подальше скорочення квот на експорт.

Як зазначив міністр енергетики Катару, представники країн-членів ОПЕК знову зустрінуться 28 травня для оцінки ситуації на ринку.

Міністр енергетики Алжиру Чакіб Хеліль у неділю зазначив, що нові переговори ОПЕК у травні пройдуть після закінчення квітневого саміту глав країн G20, коли представники Великої двадцятки вже вироблять загальну позицію з питання світової фінансової кризи.  

Світова ціна на нафту з липня минулого року впала з рекордної  147 доларів за барель  до нинішнього рівня близько 40 доларів.

Організація контролює близько 40% світового виробництва сирої нафти, однак низка великих експортерів  до неї не входить. Найбільшим аутсайдером є Росія, яка поступається за обсягом експорту палива тільки Саудівській Аравії.   

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь