Переключиться на мобильную версию

ЄБРР має намір виділити Україні $ 8 млн на енергетичні проекти

Назад к разделу Финансы
Європейський банк реконструкції й розвитку має намір виділити не менше 8 млн доларів технічної допомоги для розробки проектів у галузі енергоефективності.

Про це говориться у повідомленні Національного агентства з ефективного використання енергоресурсів.

У ході зустрічі з керівництвом агентства про плани по виділенню коштів повідомив старший банкір ЄБРР Пітер Хобсон. Метою зустрічі стало обговорення спільних дій у напрямку пошуку таких проектів з енергоефективності.

Як йдеться у повідомленні, представники ЄБРР зазначили, що банк зацікавлений у розробках проектів малої гідроенергетики, вітроенергетиці, виробництві теплової енергії з біомаси.

Фінансування у рамках обговорюваного траншу технічної допомоги буде відбуватися без залучення банків-посередників.

Як повідомлялося, Європейський банк реконструкції й розвитку має намір інвестувати близько 1 млрд євро в проекти в Україні у 2009 році.

Нагадаємо, 22 січня, перший віце-прем'єр Олександр Турчинов задекларував плани уряду про перехід на альтернативні види палива. 29 січня прем'єр Юлія Тимошенко заявила про плани перевести Сумську область на альтернативні джерела енергії.

12 лютого Тимошенко зазначила що вважає перспективним виробництво біогазу в Україні. Також у кінці лютого Кабмін повідомив, що шведські інвестори готові інвестувати близько 20 млрд євро у розвиток альтернативних джерел енергії в Україні, а також у екологічні проекти.

Вже у березні Олександр Турчинов заявив, що використання деревини в якості альтернативного джерела енергії може набути стратегічного значення.

Головною метою реалізації проектів є зменшення обсягу споживання природного газу шляхом заміщення традиційних енергоресурсів альтернативними джерелами енергії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь