Переключиться на мобильную версию

Австралія вперше обмежить прийом робітників-мігрантів

Назад к разделу Финансы
Уряд Австралії вперше зменшить кількість прийнятих мігрантів.
Австралія видаватиме менше робочих віз
Австралія видаватиме менше робочих віз
АР

Тепер кількість розгляду заявок висококваліфікованих фахівців на отримання громадянства має зменшитися на 14%. Це зроблено з метою збереження робочих місць самих австралійців після підвищення рівня безробіття, передає агентство K2Kapital.

За словами міністра імміграції Кріса Еванса (Chris Evans), в 2009-10 рр. Австралія видасть 115 тис. дозволів на роботу в країні на противагу 133 тис. у 2008 р. Число позицій, на які буде дозволено запрошувати мігрантів, також скоротиться.

У лютому рівень безробіття в Австралії досяг 5,2%. За прогнозами фахівців, до середини 2010 р. цей показник збільшиться до 7%. Вперше за останні вісім років у країні спостерігається зниження ВВП на 0,5%.

Уряд Австралії приймає заявки від іммігрантів залежно від наявності місць у списку професій, де спостерігається брак робочої сили. Перед Різдвом міністерство імміграції викреслило з цього списку перукарів та кухарів. Зараз під скорочення потраплять каменярі, електрики, сантехніки та слюарі. IT-спеціалістів, інженерів, лікарів та медсестер, як і раніше, залучатимуть з-за кордону.

Роботодавцям дозволено приймати іноземних робітників тільки після того, як на позицію не вдалося знайти місцевого кандидата.

Нагадаємо, 12 лютого, Сенат Австралії схвалив запропонований урядом лейбористів законопроект про виділення 27,4 млрд. дол. США на стимулювання охопленої кризою економіки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь