Переключиться на мобильную версию

Японці готові будувати швидкісну залізницю між Борисполем та Києвом

Назад к разделу Финансы
Керівництво японської корпорації ITOCHU заявило про готовність взяти участь у будівництві швидкісної залізниці з аеропорту Бориспіль у Київ.
Вартість проекту становить 280 млн.
Вартість проекту становить 280 млн.
chinanews.ru

Таку заяву було зроблено керівництвом корпорації у ході переговорів із заступником міністра фінансів України Ігорем Урбанським. Нагадаємо, переговори відбувалися 9-10 січня в Токіо у рамках другого спільного засідання Координаційної ради з економічного співробітництва з Японією.

Відповідно до звіту, орієнтовна вартість проекту становить 280 млн. доларів.

Керівництво ITOCHU підтвердило, що корпорація зацікавлена брати участь в будівництві. Крім того в компанії заявили, що техніко-економічне обґрунтування проекту вже готове. Однак японська сторона зазначила, що таке будівництво можливе лише за умови надання гарантій з боку українського уряду.

Зі свого боку Урбанський запропонував реалізацію проекту на основі концесії.

Також ITOCHU погодилася на пропозицію Урбанського брати участь у будівництві Південного мосту та Миколаївського мосту. У ході переговорів було досягнуто домовленості про початок роботи над цими проектами уже в березні.

Крім того, корпорація Mitsubishi Heavy Industries в ході двосторонніх зустрічей висловила своє бачення будівництва Південного мосту, а також будівництва метро в Донецьку та Дніпропетровську, модернізації семи українських аеродромів та Великої кільцевої дороги навколо Києва.

Як повідомлялося, на початку березня уряд України запропонував японським компаніям Sumitomo і Marubeni брати участь у проекті з енергозбереження в житлово-комунальному господарстві (ЖКГ) восьми міст вартістю $ 140 млн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь