Переключиться на мобильную версию

ПФТС: Ринок стоїть на місці

Назад к разделу Финансы
У понеділок, 16 березня, по ситуації на 13:30, серед компаній, за цінними паперами яких пройшли угоди, зафіксовано різноспрямований рух, повідомляє FundMarket.
Зовнішній фон дуже позитивний для українського ринку
Зовнішній фон дуже позитивний для українського ринку
reuters

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) знизився на 0.1%, досягши рівня в 19,39 пункту. У той же час, за розрахунками ГК ТАСК, індекс ПФТС упав на 0,18% - до 204,77 пункту.

Як і протягом попередніх сесій, в ході цієї основна активність була зосереджена на позабіржових угодах. До середини дня з 40 угод 27 були заведено у систему до початку її основної сесії. Тому говорити про будь-яких ринкових рухах досить складно. Хоча зовнішній фон дуже позитивне, і торги на світових майданчиках в "плюсі" цьому тільки сприяють.

Аналітики ІК Трійка Діалог Україна в огляді відзначили, що ринок, що відкрився на колишніх значеннях, там же може й залишитися, так як драйверів руху серед новин із закордонних ринків немає.

Основна торгівля на ринку проходить по акціях ВАТ Укртелеком (ПФТС: UTEL) (-2.81%) у дев'яти угодах, Центренерго (ПФТС: CEEN) (+4.41%) у чотирьох угодах.

Начальник аналітичного департаменту ГК ТАСК Андрій Шевчишин відзначає той факт, що у зв'язку з наближенням зборів акціонерів Центренерго (17.03.2009), Західенерго (18.03.2009) та Дніпроенерго (24.03.2009), активність торгів по цих "блакитних фішках", ймовірно, буде обмежена. "Але це може вплинути на зростання технічних угод", - зазначає експерт.

Акції ВАТ Алчевський металургійний комбінат (ПФТС: ALMK) виросли на 1.88%, незважаючи на те, що комбінат у лютому скоротив обсяги виробництва порівняно з січнем цього року.

Серед інших угод слід виділити падіння ціни на акції таких емітентів: Дніпроенерго (ПФТС: DNEN) (-1%), ВАТ Стаханівський вагонобудівний завод (ПФТС: SVGZ) (-1,04%), АК Банк соціального розвитку Укрсоцбанк (ПФТС: USCB ) (-1,32%).

Фінансовий сектор як і раніше, в центрі уваги, так як на зборах акціонерів одного з найбільших банків - Укргазбанку - 13 березня було прийнято рішення запропонувати державі увійти в його капітал. Сьогодні ж серед новин варто виділити і рішення НБУ ввести тимчасову адміністрацію в черговий український банк - Родовід, що для ринку було цілком очікуваним.

До середини дня підросли акції таких компаній: "УкрАВТО" (ПФТС: AVTO) (1,39%), ВАТ Запорізький абразивний комбінат (ПФТС: ZABR) (4,18%), ВАТ Славутський солодовий завод (ПФТС: SSOL) (14.31%) .

Американський ринок у п'ятницю 13 показав незначний приріст у біржових індексах, що дозволило ринкам завершити тиждень на найзначнішому прирості індексів за 4 місяці. Індекс Dow Jones виріс за тиждень на 9%.

Dow Jones Industrial Average зміцнився на 53,92 пункту, або на 0,7%, до 7223,98 пункту.

S & P 500 закрився ростом на 5,81 пункти, або на 0,7%, на позначці 756,55 пункту.

Nasdaq Composite піднявся на 5,40 пункту, або на 0,4%, і закрився на позначці 1431,50 пункту.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь