Переключиться на мобильную версию

Абоненти МТС і Life:) зазнали взаємних смс-атак операторів

Назад к разделу Финансы
Оператори мобільного зв'язку ЗАТ Український мобільний зв'язок (ТМ МТС-Україна) і ТОВ Астеліт (ТМ Life:)) на минулому тижні вдалися до SMS-атак, у ході яких намагалися переманити клієнтів конкуруючого оператора.
Спам, спам, спам...
Спам, спам, спам...
currybet.net

У середу, 11 березня велика кількість абонентів Астеліту отримали повідомлення наступного змісту: "Якісний зв'язок по всій Україні та посекундна тарифікація без будь-яких штрафів за несвоєчасне поповнення! Це МТС!" і "Принесіть у магазин МТС картку свого оператора та отримайте знижку на два стартових пакети МТС і подарунок".

На наступний день абонентам МТС було розіслано повідомлення від Астеліту: "Відмовтеся від плати за з'єднання! Принесіть SIM-картку в магазин Life:), і отримаєте нову безкоштовно. Дзвоніть за 0 копійок, поповнюйте на 35 грн, отримуйте 70 грн".

Спам-розсилка Астеліту була відповіддю на атаку, організовану УМЗ - Life:)

МТС: Компанії довелося вдатися до масової розсилки SMS-повідомлень абонентам Астеліту, що стало відповіддю на неетичну рекламну кампанію

Як повідомив журналістам на зустрічі в Києві у понеділок директор з маркетингу УМЗ Василь Лацанич, компанії дійсно довелося вдатися до масової розсилки SMS-повідомлень абонентам Астеліту, що стало відповіддю на неетичну рекламну кампанію, а також діючу акцію, спрямовану на переманювання абонентів.

"Ми вирішили, що потрібно привернути до цього увагу, щоб припинити подібну практику, навіть удаючись до крайніх заходів", - зазначив він.

Лацанич назвав відповідну SMS-розсилку Астеліту більш масштабною. За його словами повідомлення отримали близько 1 млн абонентів УМЗ.

"Кількість наших абонентів, які отримали розсилку Астеліту, у рази більше числа абонентів Астеліту, що одержали повідомлення МТС", - додав він, зазначивши, що після розмови між керівництвом компаній УМЗ припинила розсилку, а Астеліт продовжував її до кінця дня четверга, 12 березня.

Директор з маркетингу УМЗ не виключив можливості звернення компанії зі скаргою проти неконкурентних дій Астеліту в Антимонопольний комітет, Комісію по захисту прав споживачів або Національну комісію регулювання зв'язку.

У Астеліт наводять дещо іншу інформацію. Не згадуючи про рекламну кампанію, директор з маркетингу оператора Озджан Ерміш повідомив, що спам-розсилка Астеліту була відповіддю на атаку, організовану УМЗ. Він також навів й інші цифри щодо кількості повідомлень. Так, за його словами, розсилку від УМЗ отримало близько 1 млн абонентів Астеліту, тоді як у відповідь було розіслано всього 180 тис. повідомлень.

"За останні півроку УМЗ двічі розсилав рекламні пропозиції нашим абонентам ... кожні три місяці вони намагаються це робити", - додав Ерміш.

Лацанич, у свою чергу, спростував подібні звинувачення у попередніх спробах організації розсилок.

УМС та Астеліт є відповідно другим і третім за кількістю абонентів мобільними операторами на українському ринку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь