Переключиться на мобильную версию

Білорусь дискримінує українську карамель - комісія

Назад к разделу Финансы
Україна встановила факт дискримінаційних дій проти реалізації української карамелі на білоруському ринку. Про це говориться у повідомленні міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі.
І карамелі у час кризи нелегко...
І карамелі у час кризи нелегко...
vantagegourmet.ru

6 березня комісія прийняла рішення про встановлення факту дискримінації з боку Білорусі у зв'язку з введенням антидемпінгового мита щодо імпорту української карамелевої продукції на білоруський ринок.

Комісія постановила, що рішення про введення антидемпінгового мита на імпорт української карамелі було дискримінаційним щодо законних прав та інтересів суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України при реалізації карамелевої продукції у Білорусі.

Члени комісії аргументують це тим, що білоруською стороною не було доведено, що погіршення низки фінансово-економічних показників білоруської промисловості стало наслідком імпорту з України.

Нагадаємо, у січні 2008 року МЗС Білорусі запропонувало ввести антидемпінгові мита на карамельну продукцію з України за результатами проведеного антидемпінгового розслідування.

Рік по тому, у січні 2009 року, уряд України заявив про намір ініціювати перегляд антидемпінгових мит на українську карамель у Білорусі.

Трохи раніше, у кінці 2008 року Україна почала розслідування з метою встановлення фактів дискримінаційних дій проти реалізації української карамелі на білоруському ринку.

Найбільшими українськими експортерами кондитерської продукції є компанії Roshen, АВК і корпорація Бісквіт-шоколад.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь