Переключиться на мобильную версию

Рада відмовилася підтримати законопроект про легалізацію прибутків

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 17 березня, Верховна Рада України не підтримала законопроект про легалізацію прибутків юридичних і фізичних осіб.
Рада відмовилася підтримати законопроект про легалізацію прибутків
Рада відмовилася підтримати законопроект про легалізацію прибутків
korrespondent.net/business/economics/775343

Так, парламент, відмовився підтримати у першому читанні даний законопроект: за нього проголосували 182 депутати з 226 зареєстрованих у сесійній залі. При цьому депутати погодилися направити даний законопроект на повторне перше читання.

Зокрема, законопроект передбачав, що легалізація не допускається в разі вчинення тяжких злочинів проти основ національної безпеки, життя і здоров’я, свободи, миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також у сфері обороту наркотичних засобів.

Крім того, в законопроекті пропонувалося встановити, що об’єктами легалізації є прибутки, гроші в національній, іноземній валюті, у готівковій і безготівковій формі, коштовні папери, долі (паї) в майні юридичних осіб, земельні ділянки і інші природні ресурси, об’єкти інтелектуальної власності, інше рухоме і нерухоме майно, майнові права, отримані суб’єктом їх легалізації у будь-який час до подачі декларації про легалізацію прибутків, у тому числі об’єкти, які знаходяться за межами митного кордону України, в яких не були сплачені встановлені законодавством податки і збори до бюджету і державні цільові фонди, або якщо для отримання таких прибутків іншим чином було порушено законодавство.

Також пропонувалося встановити, що суб’єктам легалізації надаються широкі гарантії дотримання їхніх прав та інтересів, зокрема звільнення від обов’язку за поданням інформації про джерела надходження легалізованих прибутків, звільнення легалізованих прибутків від оподаткування за період до проведення і в рік проведення легалізації, а також забезпечення конфіденційності інформації, отриманої відповідними органами і посадовими особами під час легалізації.

Нарешті, законом пропонувалося встановити процедуру легалізації, яка повинна проводитися протягом одного року. При цьому передбачалося внести зміни до Кримінального кодексу для введення відповідальності за розголошення інформації, пов’язаної з легалізацією, а також для посилення надалі відповідальності за ухилення від повернення виручки в іноземній валюті, незаконне відкриття або використання за межами України валютних рахунків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь