Переключиться на мобильную версию

Нацбанк проведе наступний валютний аукціон 20 березня

Назад к разделу Финансы
Національний банк вирішив продавати долари і євро на аукціоні 20 березня для погашення позичальниками валютних кредитів. Про це повідомляють учасники валютного ринку з посиланням на дані НБУ.

Банки, які планують взяти участь в аукціоні 20 березня, зобов'язані до 18:00 19 березня перерахувати 100% коштів у гривнях для проведення розрахунків по купівлі інвалюти в НБУ.

Бажаний курс купівлі інвалюти повинен вказуватися банком з точністю до двох знаків після коми. Мінімальна сума заявки - 50 тис. доларів та 10 тис. євро.

У випадку невикористання банком протягом 5 робочих днів купленої у НБУ на аукціоні інвалюти, банк зобов'язаний на шостий робочий день продати невикористаний обсяг такої валюти НБУ за курсом купівлі.

Нагадаємо, з 27 лютого НБУ почав проводити цільові валютні аукціони для задоволення потреб позичальників - фізичних осіб з метою погашення ними заборгованості за кредитами, отриманими в американській валюті.

Банки повинні забезпечити клієнтам продажу іноземної валюти, купленої на валютному аукціоні НБУ, за курсом, який не може перевищувати курс аукціону плюс 0,2% від суми покупки на сплату пенсійного збору.

На перших трьох валютних аукціонах 27 лютого, 4 березня і 6 березня банкам було продано 132 млн доларів. На останньому аукціоні 13 березня НБУ продав 68,6 млн доларів і 1,01 млн євро.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь