Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Ціни на нафту і золото зросли

Назад к разделу Финансы
Учорашні торги по нафті відбулися з істотними коливаннями ціни. "Протягом дня ціна нафти впевнено йшла до позначки 47 доларів за барель, що відповідало нашим очікуванням", - повідомляє фінансовий аналітик Astrum Investment Management Олександр Шкурпат.

Однак, після заяви представника Федеральної Резервної Системи (ФРС) США про купівлю облігацій на суму в один трильйон доларів ціна нафти різко розгорнулася вгору, досягши на момент закриття позначки 49 доларів за барель.

Сьогоднішні торги по сирій нафті відбуваються в діапазоні 48,5-49,5 долара за барель. На думку експерта, дії ФРС сприятимуть зниженню вартості боргових зобов'язань у США, що повинно позитивно позначитися на зростанні економіки США.

"Однак, останні статистичні дані про стан промисловості США (падіння промислового виробництва на 1,4% у лютому) можуть перешкодити зростанню оптимізму стосовно відновлення економіки. Отже, ми очікуємо, що нафті буде важко пробити рівень опору в 50 дол за барель" , - говорить Олександр Шкурпат.

Ідентичну динаміку вчора продемонструвала ціна золота. Золото все ж пробило рівень опору у 890 доларів за унцію, але до завершення торгів стрімко зросло до відмітки у 942 долари, зазначає аналітик.

На його думку, як і в ситуації з нафтою, розворот ціни золота спровоковано заявою ФРС. Крім стимулювання економічного зростання зазначені дії ФРС сприяють посиленню інфляційних очікувань у США, що спровокувало падіння курсу долара до євро до рівня 1,35 долара.

Сьогоднішні торги по золоту відбуваються в діапазоні 930-940 дол за унцію. "Як ми й очікували, посилення інфляційних очікувань у США буде визначальним чинником зростання вартості золота в довгостроковому періоді, ціна якого може піти вище позначки 950 дол за унцію", - прогнозує Шкурпат.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь