Переключиться на мобильную версию

НБУ спростовує інформацію про введення куратора в банк Фінанси та Кредит

Назад к разделу Финансы
Директор департаменту зовнішньоекономічних відносин Національного банку України Сергій Круглик спростовує інформацію про введення куратора в банк Фінанси та Кредит.
Круглик: Це здоровий банк ...
Круглик: Це здоровий банк ...
diamatik.org

"Куратора в банк Фінанси та Кредит Нацбанк не вводив ... Ця помилка виникла вчора під час прес-конференції. Мій колега заявив про те, що введено кураторство. Він, по-перше, мав на увазі зовсім інший банк, а по-друге, було прийнято рішення про введення тимчасової адміністрації в Біг Енергію та Родовід Банк. Інститут кураторства, який він теж мав на увазі, завжди існував, існує і буде існувати ", - зазначив Круглик.

За його словами, маються на увазі куратори, яких закріплено за всіма 90 банками, що отримали рефінансування від НБУ.

"Вводиться тимчасова адміністрація тоді, коли є складна ситуація із платоспроможністю банків, починаються проблеми з платежами. Банк Фінанси та Кредит таких проблем немає, і я сподіваюся, не буде мати. Це здоровий банк ... Сподіваюся, що довіра до банків в Україні найближчим час повернеться", - сказав Круглик.

Нагадаємо, 18 березня директор Департаменту з питань діяльності банків НБУ Костянтин Раєвський повідомив про те, що Національний банк України ввів куратора в банк Фінанси та Кредит.

Одразу ж після цього керівництво банку спростувало інформацію про введення куратора.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь