Переключиться на мобильную версию

Власник Студії 1+1 очікує падіння українського ринку реклами на 50%

Назад к разделу Финансы
У 2009 році рекламний ринок України впаде більш ніж на 50%, повідомив власник Студія 1+1 медіакорпорації Central European Media Enterprises (CME) у спільному звіті з чеським брокером Atlantic FT, пише Коммерсантъ-Україна.
У 2009 році рекламний ринок України впаде більш ніж на 50%
У 2009 році рекламний ринок України впаде більш ніж на 50%
rbc.ua

"Найбільшим сюрпризом для нас стали фінансові результати в Україні, де виручка (1+1 у 2008 році) склала тільки $ 24 млн замість очікуваних $ 32 млн", - йдеться у звіті.

Так, зазначає газета, у 2008 році вперше за останні три роки Студія 1+1 стала збитковою - негативна EBITDA каналу склала $ 32,9 млн (чистий збиток не розкривається). Водночас, у найближчі два роки СМЕ очікує криза на всіх ключових ринках, найбільше падіння - в Україні і Болгарії.

Головна мета CME - зберегти ліквідність, а не збільшити показник EBITDA. При цьому капітальні витрати СМЕ в 2009 році не повинні перевищити $ 60 млн.

Крім того, Коммерсантъ-Україна пише, що близько $ 20 млн CME зарезервувала на оплату відступних сейлз-хаусу Пріоритет за достроковий розрив угоди і списання витрат на програмування.

Central European Media Enterprises контролює телевізійні компанії в шести країнах Центральної та Східної Європи. CME володіє телеканалами в Україні (Студія 1+1, Студія 1+1 Інтернешнл, Кіно, Сіті), в Хорватії (Nova TV), Чехії (TV Nova, Nova Cinema, Galaxie Sport), Румунії (PRO TV, PRO TV International, Acasa, PRO Cinema, Sport.ro and MTV Romania), Словаччині (TV Markiza, Galaxie Sport), Словенії (POP TV, Kanal A).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь