Переключиться на мобильную версию

НБУ: Потреба в капіталі найбільших банків України менша від запланованої в бюджеті

Назад к разделу Финансы
Потреба в додатковому капіталі найбільших і великих банків України істотно менша від суми, яку заплановано в державному бюджеті на рекапіталізацію кредитно-фінансових установ, повідомив виконавчий директор з питань платіжних систем та розрахунків, член пр.
НБУ назвав потребу в капіталі найбільших банків
НБУ назвав потребу в капіталі найбільших банків
static.24.ua

"Те, що підтверджено міжнародним аудитом щодо банків першої і другої групи, - сума у кілька разів менша в порівнянні із 44 млрд грн, які передбачено в бюджеті", - сказав він.

Крім того, тимчасовий адміністратор банку Надра Валентина Жуковська в ході прес-конференції повідомила, що потреба в капіталі банку оцінюється в розмірі близько 5 млрд грн.

Водночас, тимчасовий адміністратор Укрпромбанку Олександр Майданюк заявив, що для відновлення повноцінної діяльності банку йому може знадобитися від 3,5-7 млрд грн.

Кравець, котрого призначено 18 березня тимчасовим адміністратором Родовід Банку, не став давати оцінок потреби цього банку в капіталі, проте зазначив, що зберігається відтік депозитів з кредитно-фінансової установи.

Також директор департаменту припинення діяльності банків НБУ Костянтин Раєвський повідомив, що в стані ліквідації знаходяться 12 банків: останнє рішення про ліквідацію банку було прийнято у лютому-2008. Директор департаменту зазначив, що завершено ліквідацію банку Україна і Інтерконтинентбанку.

Як повідомлялося, для групи найбільших банків потреба в додатковому капіталі оцінюється в розмірі 22 млрд грн: до початку 2009 року на частку найбільших і великих кредитно-фінансових установ припадало 85% від сукупних активів всієї банківської системи.

Нагадаємо, згідно із даними НБУ, до числа найбільших входять наступні банки (у порядку убування): Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль, УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, Надра Банк, OTP Bank, Альфа-Банк (Україна), Ощадбанк, ВТБ Банк, Промінвестбанк, банк Форум, Перший український міжнародний банк (ПУМБ), банк Фінанси та Кредит, Укрпромбанк, Брокбізнесбанк, Укргазбанк і Сведбанк.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь