Переключиться на мобильную версию

Кількість американців, що отримують допомогу по безробіттю, рекордно зросла

Назад к разделу Финансы
Як повідомило агентство Bloomberg з посиланням на дані міністерства праці США, число американців, які вперше звернулися за допомогою з безробіття , несподівано знизилося минулого тижня на 12 тис. - до 646 тис.
Число американців, що отримують допомогу у зв'язку з безробіттям, зросла до рекорду, нові заявки скоротилися
Число американців, що отримують допомогу у зв'язку з безробіттям, зросла до рекорду, нові заявки скоротилися
globalist.org.ua.jpg

Так, згідно з переглянутими даними, тиждень назад цей показник становив 658 тис., а не 654 тис., як повідомлялося раніше. При цьому аналітики очікували зростання кількості звернень на 1 тис. Порівняно з оголошеним раніше рівнем.

У той же час, число людей, що продовжують одержувати допомогу з безробіття, на тижні, що завершився 8 березня, виросло до рекордного значення - 5473 млн чоловік у порівнянні з 5288 млн тиждень назад.

Як повідомляється, така ситуація, на думку експертів, говорить про те, що, втративши роботу, все більше американців не можуть влаштуватися на нове місце, оскільки багато компаній скорочують витрати.

При цьому безробіття в США в лютому виросло до 8,1% - максимального рівня більш ніж за чверть століття. Число робочих місць у минулому місяці скоротилося на 651 тис. Втрати ринку праці перевищують 600 тис. на місяць вже три місяці поспіль - це перший випадок з 1939 року.

Рівень безробіття в США досягне 9,4% в 2009 році і залишиться високим як мінімум до кінця 2011 року, прогнозують опитані агентством Bloomberg економісти. ВВП країни, як очікується, скоротиться в поточному році на 2,5%.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь