Переключиться на мобильную версию

Експерти: НБУ продовжує тиснути на банки

Назад к разделу Финансы
Вчорашнє підвищення курсу долара ринок сприйняв як перехід на новий ціновий рівень - протягом дня торги на валютному ринку велися в діапазоні 8,38 – 8,48 грн. за долар, повідомили Кореспондент.net у компанії Astrum Investment Management.
Експерти: НБУ продовжує тиснути на банки
Експерти: НБУ продовжує тиснути на банки
k.img.com.ua

При цьому фінансовий аналітик компанії Мар’ян Федоришин повідомив, що до кінця дня курс повернувся до вчорашнього закриття - 8,40 грн. за долар. Нацбанк продовжив інтервенції на рівні останніх тижнів, продавши $58 млн.

Федоришин зазначає, що при цьому регулятор продовжив словесну атаку на банки: Нацбанк розіслав листи, в яких попередив про неприпустимість завищення готівкових курсів іноземних валют.

Також, каже експерт, НБУ вимагає від банків стежити за наповненням пунктів обміну валют грошима, що побічно суперечить першому пункту: банкам доведеться продавати багато валюти за низьким курсом, що досить важко здійснити в умовах зростання долара на міжбанку.

"Головними чинниками нестабільності ми вважаємо конфлікт між першими особами держави, що й досі продовжується, і непрогнозованість результатів переговорів з МВФ. Прогрес у цих сферах міг би позитивно вплинути на фінансовий сектор і валютний ринок, проте ми не чекаємо значних змін у найближчі тижні", - каже фінансовий аналітик Astrum Investment Management.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь