Переключиться на мобильную версию

Німецький металургійний гігант ThyssenKrupp скорочує 3 тисячі робочих місць

Назад к разделу Финансы
Найбільший німецький виробник сталі ThyssenKrupp стане першою великою промисловою компанією ФРН, яка наважилася на скорочення кількох тисяч постійних робочих місць на тлі фінансової кризи, пише газета Financial Times.

Концерн звільнить 3 тис. працівників, або 1,5% від загальної чисельності персоналу.

Робочі місця скорочуються в підрозділах із виробництва сталі і автозапчастин, а також на верфі компанії, повідомили FT поінформовані джерела.

Звільнення, на думку аналітиків, є сигналом про те, що компромісних заходів німецьких промислових концернів виявилося недостатньо. Раніше компанії намагалися уникнути скорочення робочих місць, зменшуючи тривалість робочого дня і розлучившись із тимчасовими працівниками.

Глави 30 провідних компаній Німеччини в січні пообіцяли на зустрічі з канцлером ФРН Ангелою Меркель зробити все можливе, щоб запобігти звільненню. Однак зараз ці обіцянки виконати набагато складніше, оскільки економічна ситуація в Німеччині погіршується. Дослідний інститут Ifo прогнозує скорочення ВВП Німеччини більш ніж на 4% у 2009 році при зниженні загальносвітового ВВП на 1,5%.

У четвер компанія оголосила про масштабну стратегічну реорганізацію, яка, як було сказано в прес-релізі, повинна "забезпечити адаптацію ThyssenKrupp до мінливої економічної ситуації і створити більш раціональну та ефективну структуру компанії". У ході реорганізації металургійного концерну 5 існуючих сегментів перетворять у два: підрозділ матеріалів і технологічний підрозділ. Здійснять відповідні перестановки в керівництві компанії.

Як повідомлялося на початку березня, обсяг промислового виробництва в Німеччині у січні 2009 року порівняно з груднем 2008 року знизився на 7,5%.

Раніше президент Бундесбанку Аксель Вебер заявив, що німецька економіка, найбільша на європейському континенті, зазнає більш значного удару світової кризи, ніж очікувалося.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь