Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Ціна золота росте на ослабленні долара

Назад к разделу Финансы
Учора знову відбулося зростання ціни золота. Основною рушійною силою підйому вчора стало чергове ослаблення долара - вчора за один євро давали вже 1,37 доларів.

Сьогодні ціна золота коливається у діапазоні 950-960 доларів за унцію, повідомляє фінансовий аналітик Astrum Investment Management Олександр Шкурпат.

"У результаті ослаблення долара ми знову спостерігаємо зворотну залежність між котируваннями золота і котируваннями валютної пари євро/долар. Таким чином, золото має продовжити зростання до тих пір, поки долар буде демонструвати послаблення щодо інших валют, особливо щодо євро", - коментує експерт .

Учора ціна нафти продовжила висхідний рух, все ж таки пробивши рівень опору в 50 доларів за барель. Сьогоднішні торги по сирій нафті йдуть у діапазоні 50,5-51,5 доларів за барель.

На думку експерта, нафтотрейдери позитивно оцінюють потенціал впливу викупу державних облігацій на суму 1 трлн доларів Федеральною резервною системою (ФРС) США, спрямований на відновлення економічного зростання у країні.

Однак поточна статистика про стан американської економіки (продовження росту безробіття і спаду промислового виробництва) свідчить про те, що відновлення економічного зростання можливе не раніше ніж через півроку - рік, що має відкласти зростання попиту на нафту. Ми вважаємо, що ціна нафти має потенціал зниження нижче позначки 50 дол.", - зазначає Шкурпат.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь