Переключиться на мобильную версию

Укрпромбанк вже повернув вкладникам 140 млн грн

Назад к разделу Финансы
Укрпромбанк повернув 140 млн гривень депозитівЗа час роботи Укрпромбанку в режимі тимчасової адміністрації фінустанова виплатила 271 млн гривень пенсій і депозитів на суму 140 мільйонів гривень, повідомив в інтерв'ю газеті Дело тимчасовий адміністратор ба.
Укрпромбанк повернув 140 млн гривень депозитівЗа
Укрпромбанк повернув 140 млн гривень депозитівЗа
ukrskor.info

При цьому Майданюк зазначив, що всього в день банк здійснює платежів на 10 млн гривень, при нормальному режимі роботи ця сума становила 23 млн.

У той же час, що стосується неповернень по кредитах, Олександр Майданюк стверджує, що на даний момент відсоток їх невеликий - близько 10%. Тимчасова адміністрація активізувала процес повернень за кредитами, і за час її роботи позичальники повернули банку близько 200 млн грн.

Так, на фізичних осіб припадає 116 млн з цієї суми, за рахунок цих коштів банк виплачує депозити. Щодо виплати депозитів вкладникам, які потрапили у форс-мажорні обставини, за словами Майданюка, ситуація склалася складна, тому що банку не вистачає грошей, щоб розрахуватися з хворими вкладниками.

Тому тимчасовий адміністратор Укрпромбанку радить вкладникам, у яких вклад покривається Фондом гарантування вкладів України, продовжувати депозити.

Крім того, тимчасова адміністрація Укрпромбанку запропонувала акціонерам фінустанови влити гроші в банк, проте відповіді ще не отримала. За словами Майданюка, акціонери поки вивчають це рішення і дадуть відповідь пізніше.

Адміністрація також зверталася до НБУ з проханням виділити 5 млрд гривень на рекапіталізацію. На думку тимчасового адміністратора, якщо на захист банку виступить держава, активізуються також інвестори.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь