Переключиться на мобильную версию

Львівська залізниця пропонує в оренду електрички та дизельпотяги

Назад к разделу Финансы
Львівська залізницям ладна надавати в оренду власні приміські потяги. Як повідомляється, таке рішення продиктоване бажанням поліпшити якість надання послуг залізничним транспортом, - повідомив прес-центр залізниці у п'ятницю.
Львів планує здати в оренду електрички та дизельпотяги
Львів планує здати в оренду електрички та дизельпотяги
tsn.ua
Крім того, на Львівській залізниці вважають, що потенційними орендарями могли б стати обласні держадміністрації або інші органи місцевого самоврядування, організації та підприємства, які бажають приєднатися до перевезення пасажирів.

"Львівська залізниця зовсім не проти працювати у конкурентному середовищі і прагне підтвердити це на реальних справах. Залізничники сподіваються, що результатом їхньої співпраці із орендарями буде поліпшення умов подорожі для пасажирів", - йдеться у повідомленні підприємства.

Нагадаємо, влітку 2007 року повідомлялося, що на вихідні дні - суботу та неділю - Львівське комунальне підприємство Львівелектротранс віддає в оренду трамвай для поїздок по місту Львову.

Львівська залізниця охоплює сім областей Західної України: Рівненську, Волинську, Львівську, Закарпатську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Тернопільську.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь