Переключиться на мобильную версию

Ющенко назвав умову отримання кредиту на модернізацію ГТС

Назад к разделу Финансы
Необхідною умовою отримання кредиту на модернізацію української газотранспортної системи є відновлення повноцінної співпраці з Міжнародним валютним фондом, заявив Президент України Віктор Ющенко.
Віктор Ющенко
Віктор Ющенко
president.gov.ua

Про це він сказав у коментарі для газети Зеркало недели, опублікованому в суботу.

"Я б хотів серйозно попередити, перш за все, тих українських учасників цього проекту, в компетенції яких адаптація української економічної, соціальної, бюджетної політики до вимог МВФ: необхідною передумовою для надання нашій країні кредитної допомоги міжнародними фінансовими інститутами для модернізації національної газотранспортної системи є відновлення повноцінної співпраці з МВФ ", - констатував Віктор Ющенко.

На думку глави держави, відсутність повноцінної співпраці з Міжнародним валютним фондом негативно вплине на шанси отримати кредит від інших міжнародних фінансово-кредитних організацій.

"Буде складно отримати фінансову допомогу для модернізації нашої ГТС, якщо не буде відновлено взаємоприйнятний формат відносин країни з МВФ - починаючи від ЄБРР, Світового банку, Європейського інвестиційного банку. Цей фактор є досить вагомим", - підкреслив Президент України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь