Переключиться на мобильную версию

МТС закликала конкурентів до чесного суперництва

Назад к разделу Финансы
Оператор мобільного зв'язку компанія Український мобільний зв'язок (бренд МТС) пропонує учасникам ринку мобільного зв'язку домовитися про етичні принципи конкуренції.
МТС пропонує домовитися про етичні принципи конкуренції
МТС пропонує домовитися про етичні принципи конкуренції
artnn.ru

Про це говориться в повідомленні оператора.

"Ми переконані в необхідності почати процес вироблення принципів взаємодії, які стануть підтвердженням професіоналізму гравців ринку і продемонструють волю до встановлення поважного співробітництва. Упевнені, що тільки спільними зусиллями можна забезпечити цивілізований розвиток телекомунікаційної галузі України", - йдеться в повідомленні.

Оператор пропонує учасникам ринку приєднатися до Кодексу етики телекомунікаційних компаній. Кодекс включає в себе деякі правила, якими повинні керуватися учасники ринку.

Зокрема, компанії не повинні використовувати методи недобросовісної ринкової конкуренції, не проводити акцій або інших заходів, спрямованих на спонукання споживачів відмовлятися від послуг або продуктів конкурентів, а також рекламні повідомлення операторів не повинні містити неправдивої інформації про продукт або послугу, порівнянь із продуктами або послугами інших гравців ринку.

Крім того, в МТС називають неприпустимими узгоджені дії з конкурентами, спрямовані на встановлення контролю на ринку на шкоду позиціям інших гравців, які перешкоджають повній та добросовісній конкуренції, а також компанії не повинні робити заяв і коментарів, які псують ділову репутацію інших учасників ринку і порушують норми міжнародного законодавства про добросовісну конкуренцію.

Раніше оператори мобільного зв'язку МТС та Астеліт (бренд Life:)) обмінялися спам-атаками. За версією МТС, вони почали спам-атаку у відповідь на неетичну рекламну кампанію Life:), а також діючу акцію, яку спрямовано на переманювання абонентів.

У свою чергу Life:) стверджує, що 11 березня велика кількість абонентів отримали SMS-повідомлення, в яких пропонувалося принести в магазин МТС картку свого оператора і отримати знижку на 2 стартові пакети МТС.

Нагадаємо, 2008 рік МТС закінчила із прибутком 1,1 млрд гривень. Чистий прибуток МТС у IV кварталі впав утричі, до 145,5 млн доларів.
100% компанії Український мобільний зв'язок володіє компанія Мобільні телесистеми (Росія).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь