Переключиться на мобильную версию

Газпром назвав ціну газу для України у другому кварталі

Назад к разделу Финансы
Україна купуватиме російський газ у II кварталі 2009 року за ціною $ 280 за тисячу кубометрів, заявив заступник голови правління Газпрому Валерій Голубєв на конференції в Брюсселі.
Україна платитиме Газпрому в II кварталі $ 280 за тис. кубометрів – Газпром
Україна платитиме Газпрому в II кварталі $ 280 за тис. кубометрів – Газпром
lenta.ru

Як передає агентство Bloomberg, це відповідає прогнозам, озвученим керівництвом НАК Нафтогаз України ще в кінці січня. У I кварталі 2009 року Україна платить за газ $ 360 за тисячу кубометрів.

У першому кварталі Україна отримає 2,5 млрд. кубометрів імпортного газу (рівно вдвічі менше запланованого); всього в 2009 році Україна повинна заплатити за 33 млрд. кубометрів імпортного газу, додав Голубєв.

Постачання газу до Європи в цьому році знизиться на 15% на тлі запізнілого зростання цін на блакитне паливо та глобальної економічної кризи. Також Голубєв додав, що експорт почне зростати після того, як ціни знизяться.

Нагадаємо, наприкінці січня перший заступник голови правління НАК Нафтогаз України Ігор Діденко повідомив, що прогнозована ціна імпортованого Україною природного газу в II кварталі 2009 року складе $ 280 за 1 тис. кубометрів, в III - $ 202 за 1 тис. кубометрів, в IV - $ 178 за 1 тис. кубометрів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь