Переключиться на мобильную версию

РФ покинула конференцію у Брюсселі: Нам не цікаво, що буде далі

Назад к разделу Финансы
Делегація Російської Федерації, була присутня на міжнародній інвестиційній конференції з питань модернізації української ГТС, покинула форум після оголошення церемонії підписання підсумкової спільної декларації.
Російська делегація покинула інвестиційну конференцію з модернізації ГТС, втративши інтерес до форуму
Російська делегація покинула інвестиційну конференцію з модернізації ГТС, втративши інтерес до форуму
АР

Так, за словами заступника голови правління ВАТ Газпром Валерія Голубєва, подальший розвиток конференції делегації Росії не цікаво.

"Нам не цікаво те, що буде далі. І так усе зрозуміло. Нам шкода, що Україну втягнули в європейські розборки ", - сказав Голубєв.

Водночас, міністр енергетики РФ Сергій Шматко висловив думку, що навряд чи підсумки цієї конференції будуть цікаві самій Україні.

У свою чергу, члени української делегації заявили про те, що Україна будує плани з банками і їм, безумовно, є інтерес надавати кредитні кошти.

Інтерес  Росії полягає в тому, щоб українська ГТС була модернізована і гарантувала безперебійну роботу на тривалий період, вважають представники України.

Нагадаємо, раніше заступник голови правління ВАТ Газпром Голубєв заявив, що сума, необхідна для модернізації української ГТС, повинна бути в 10 разів більшою тієї, яка обговорюється сьогодні на міжнародній інвестиційнійній конференції з модернізації української ГТС в Брюсселі.

Крім того, сьогодні повідомлялося, що після підписання підсумкового документа міністр палива та енергетики Юрій Продан і перший заступник голови НАК Нафтогаз України Ігор Діденко на конференції представили майстер-план модернізації ГТС України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь