Переключиться на мобильную версию

Баррозу: Українська ГТС - артерія, що забезпечує європейський тіло

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 23 березня, Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу порівняв українську ГТС з життєвою артерією, що забезпечує європейське "тіло".
Баррозу розповів про значення ГТС України
Баррозу розповів про значення ГТС України
reuters

Так, Баррозу розраховує, що міжнародні фінансові інституції підтримують процес модернізації української ГТС.

"Мені відомі їх (президента і прем'єр-міністра України) зобов'язання щодо якнайшвидшої імплементації спільної декларації. Ми хочемо завірити, що Європейська Комісія готова надати допомогу Україні", - сказав він, заявивши також про свою підтримку цього проекту.

Баррозу також розраховує, що міжнародні інституції підтримають цей процес для забезпечення максимальної прозорості європейського газового ринку та транзиту.

Також Баррозу підкреслив, що в ЄК не хотіли би втручатися у внутрішню політику й економіку України, "але хотіли б відзначити загальний підхід політичних лідерів ключових інституцій у впровадженні фундаментальних економічних заходів".

Крім того, він також висловився за необхідність думати про довгострокову перспективу, про такі виклики, як енергетична безпека і кліматичні зміни.

Між тим, Баррозу відзначив, що ця конференція є ключовим елементом, щоб забезпечити Європейський континент надійними поставками газу. У зв'язку з цим він порівняв українську ГТС з життєвою артерією, яка забезпечує європейське "тіло".

У той же час, Баррозу констатував, що Росія є ключовим постачальником, а Україна - ключовим транзитером газу. "І так буде на багато років вперед", - резюмував Баррозу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь