Переключиться на мобильную версию

Ющенко розповів, хто буде займатися інвестиціями на модернізацію ГТС

Назад к разделу Финансы
Інвестиційними коштами на модернізацію української газотранспортної системи буде займатися координаційна група при національній акціонерній компанії Нафтогаз України, - повідомив Президент України Віктор Ющенко.
Президент розповів, хто буде займатися інвестиціями на модернізацію газотранспортної системи
Президент розповів, хто буде займатися інвестиціями на модернізацію газотранспортної системи
president.gov.ua

Також Президент наголосив, що до цієї групи також увійдуть представники провідних фінансових інститутів, зокрема, Світового банку, Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку.

Крім того, Ющенко підкреслив, що ця координаційна група найближчим часом має розглянути питання про необхідний рівень фінансування проектів, передбачених спільною декларацією України та ЄС за підсумками Міжнародної інвестиційної конференції із модернізації української ГТС.

Також Ющенко нагадав, що, за оцінками української сторони, на модернізацію української ГТС потрібно $ 2 млрд. 570 млн.

Раніше сьогодні повідомлялося, що Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу порівняв українську ГТС із життєвою артерією, що забезпечує європейське "тіло".

Також Президент Ющенко сьогодні заявляв, що Україна відкрита для діалогу, зокрема і з російською стороною, щодо організації міжнародних інвестиційних форумів.

Нагадаємо, раніше заступник голови правління ВАТ Газпром Голубєв заявив, що сума, яка необхідна для модернізації української ГТС, повинна бути у 10 разів більшою за ту, яку обговорюють на міжнародній інвестиційній конференції із модернізації української ГТС, що зараз проходить у Брюсселі.

Крім того, сьогодні повідомлялося, що після підписання підсумкового документа міністр палива та енергетики Юрій Продан та перший заступник голови НАК Нафтогаз України Ігор Діденко на конференції презентували майстер-план модернізації ГТС України.

Нагадаємо, Кабмін України із Європейською комісією, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком та Світовим банком підписали декларацію за підсумками міжнародної донорської конференції з модернізації української газотранспортної системи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь