Переключиться на мобильную версию

15 співробітників AIG повернуть свої бонуси

Назад к разделу Финансы
15 співробітників компанії AIG, що отримали великі бонуси, погодилися повернути всі гроші, повідомив генпрокурор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо.

Він сподівається, що приклад колег врахують і інші. У цілому Куомо надіється повернути до 80 млн дол із виплачених коштів, передає Associated Рress.

Додамо, що міністр фінансів США Тімоті Гейтнер поділяє загальне обурення щодо бонусів, які виплачено ряду співробітників AIG. Він зазначив, що має намір працювати з Конгресом над питанням вирішення ситуації.

Водночас, він не став стверджувати, що нові фонди приватних інвестицій будуть зобов'язувати вводити каральні заходи у випадку виплат винагород керівному складу, передає Reuters.

За словами голови Мінфіну, гроші, які виділено урядом на допомогу компаніям не повинні бути використані для "винагороди за помилки", проте і повагу має бути відновлено.

Нагадаємо, виплата бонусів менеджменту страхового гіганта AIG, який утримує від банкрутства тільки державна фінансова підтримка, стала головним скандалом минулого тижня у США.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь