Переключиться на мобильную версию

Іллічівський морпорт оголосив тендер з аудиту компанії

Назад к разделу Финансы
Іллічівський морський торговий порт (Одеська область) оголосив тендер на вибір аудиторської компанії для проведення аудиту фінансової діяльності порту за міжнародними стандартами за 2008 рік. Про це говориться у повідомленні морпорту.
Іллічівський морпорт оголосив тендер
Іллічівський морпорт оголосив тендер
evangelie.ru

Термін подачі тендерних пропозицій - до 12:00 23 квітня, їхнє відкриття заплановано на 14:00 цього ж дня.

Місце проведення тендеру - Іллічівськ. Терміни проведення аудиту - травень-серпень. Тендер буде проведений у формі відкритих торгів. Тендерне забезпечення не вимагається.

Як повідомлялося, у кінці січня Мінтранс звільнив керівника Іллічівського морського торгового порту Геннадія Скворцова, мотивуючи це порушенням ведення госпдіяльності порту. Пізніше міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський заявив, що директора порту звільнили за корупцію. 9 лютого директор порту був відновлений указом Мінтрансу.

Нагадаємо, 2008 рік Іллічівський морпорт закінчив із чистим прибутком 121,129 млн гривень, збільшивши чистий дохід на 64,13%.

Іллічівський морський торговельний порт розташований на берегах Сухого лиману (Одеська область).

Приймає судна з осадкою до 13 м, вантажопідйомністю до 100 тис. тонн, при цьому довжина судів не обмежена. Внутрішня акваторія - 365,85 га, довжина причальної лінії 6 тис. м.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь