Переключиться на мобильную версию

У Києві за консультацію у педіатра пропонують платити до 109 грн, у гінеколога - 48 грн

Назад к разделу Финансы
Київська міськадміністрація оприлюднила новий проект розпорядження щодо введення в медичних установах столиці платних послуг для населення.
Платні послуги для населення
Платні послуги для населення
zn.ua

Документом під назвою Про регулювання тарифів на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними державними та комунальними закладами охорони здоров'я передбачено затвердити тарифи на медичні послуги для 7 установ лікарняної сфери столиці.

Як повідомляється на офіційному веб-порталі столичної влади, кінцевий термін подачі зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань щодо даного проекту розпорядження - 20 квітня.

Дане розпорядження затвердить тарифи на платні послуги, які надають: Дитяча клінічна лікарня № 7 Печерського району Києва; Поліклініка № 3 Дніпровського району Києва; Київське міське бюро судово-медичної експертизи; Київська міська дитяча клінічна лікарня; Стоматологічна поліклініка Дніпровського району; Центр репродуктивної і перинатальної медицини та Поліклініка № 2 Дніпровського району Києва.

Згідно із запропонованими тарифами, послуги, які, наприклад, надаються платно в Центрі репродуктивної та перинатальної медицини, коштуватимуть: консультація акушера-гінеколога - 48 грн; комплексне ультразвукове дослідження матки при вагітності і перинатальному обстеженні стану плоду - 120 грн; лабораторні дослідження - від 7 грн до 260 грн; прийом лікарем-сексопатологом подружньої пари - 127 грн.

У Дитячій клінічній лікарні № 7 за комплексне ультразвукове дослідження для чоловіків (нирки, сечовий міхур) передбачається встановити плату в розмірі 98 грн; за комплексне ультразвукове дослідження для жінок (нирки, сечовий міхур, матка) - 110 грн; консультацію лікаря - від 15 грн (стоматолога - терапевта) до 109 грн (консультація дитячого професора-педіатра вищої категорії); за проведену ін'єкцію - від 3 до 35 грн; за накладання швів - 60 грн; реєстрацію лікарняних листів - 6 грн.

Водночас, цим же документом столична влада доручить Головному управлінню охорони здоров'я та медичному забезпеченню КМДА забезпечити надання безкоштовних послуг пільговим категоріям громадян (перелік цих категорій громадян передбачено в додатку до розпорядження, але поки що не оприлюднено).

Як повідомлялося, останнім часом влада Києва висунула ряд ініціатив, які викликали великий резонанс. Зокрема, мова йде про рішення КМДА ввести плату за медичні послуги в столиці, за відвідування кладовищ, за "додаткові послуги" ЖЕКів і т. п.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь