Переключиться на мобильную версию

Вартість вторинку в Києві трохи знизилася

Назад к разделу Финансы
За даними інформаційно-аналітичного порталу Канзас із 16 по 23 березня 2009 року індекс вартості вторинної житлової нерухомості Києва знизився на 3 $ / кв. м.
Середня вартість житла опустилася до позначки 1 955 $ / кв. м
Середня вартість житла опустилася до позначки 1 955 $ / кв. м
intwayplus.com

Як повідомили Корреспондент.net в компанії, середня вартість житла опустилася до позначки 1 955 $ / кв. м.

Так, йдеться в повідомленні, за минулий тиждень середня вартість квартир на "вторинку" Києва істотно не змінилася - житло втратило в ціні всього 0,2%. "Таким чином, стрімке падіння цін на житлову нерухомість зупинилося", - зазначає Канзас.

Однак, як вважають експерти компанії, такий стан речей носить локальний характер: із приходом весни, як традиційно активного місяця купівлі-продажу, помітно оживилися власники квартир, які раніше купували зі спекулятивною метою.

"Їх ціна цілком адекватна ринковій, але в більшості випадків не є найнижчою. Саме цей прошарок частково згладжує загальну картину падіння цін", - зазначають експерти.

Крім того, повідомляється, що угод, як і раніше, мала кількість, оскільки в більшості випадків платоспроможні покупці вичікують, і слід зауважити, що їх неквапливість цілком обґрунтована.

Ціни продовжують падати, тому, купивши квартиру сьогодні, через місяць-два виходить, що частину вкладених коштів втрачено, кажуть експерти.

"Усі чекають дна. Коли воно наступить - складно сказати, але можна стверджувати, що активність дещо збільшиться, як тільки ціни трохи стабілізуються", - констатує Канзас.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь