Переключиться на мобильную версию

МВФ пом'якшить умови кредитування

Назад к разделу Финансы
МВФ планує подвоїти обсяги кредитування країн, які найбільше постраждали від світової фінансової кризи, а також "модернізувати" умови виділення кредитів.

"Ці реформи відображають значну зміну того, як фонд надає допомогу своїм членам, а така допомога особливо потрібна в період глобальної кризи, - сказано в заяві директора-розпорядника МВФ Домініка Стросс-Кана, що наводиться на сайті фонду. - Велика гнучкість у кредитуванні й на більш раціональних умовах допоможе нам ефективно реагувати на різні потреби країн-членів - особливо країн, що розвиваються".

МВФ вводить новий тип кредиту - Flexible Credit Line, який країни, що відповідають базовим критеріям фонду, зможуть використовувати практично негайно, без додаткових умов, у великих обсягах і на тривалий період часу. Для країн, які не відповідають критеріям використання Flexible Credit Line, буде пропонуватися розширена програма Stand-By. Вводиться також нова квота для використання кредитів МВФ у розмірі 200-600%, що вдвічі вище від попереднього рівня.

Зміни, які схвалено радою директорів фонду, припускають, як кажуть експерти, значне збільшення обсягу ресурсів, доступних МВФ - приблизно вдвічі, до $ 500 млрд.

Нагадаємо, Європейський Союз вже надав МВФ позику розміром $ 100 млрд, Японія виділила ще $ 100 млрд. Очікується, що додаткові рішення в цьому ж напрямку буде прийнято на майбутньому саміті G20.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь