Переключиться на мобильную версию

13%-ву надбавку до імпортного мита скасовано з 25 березня

Назад к разделу Финансы
Надбавку до імпортного мита у розмірі 13% від митної вартості скасовано з 00:00 години 25 березня, повідомила Митна служба України.
13% надбавку скасовано
13% надбавку скасовано
gaidamaky.pp.net.ua

Відповідно до її листа від 24 березня N 11/1-10.21/2619-ЕП, скасування не торкнулося лише товарних позицій за кодами 8418 - холодильники та 8703 - автомобілі.

Як повідомлялося, прийнятий у цьому році закон Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв'язку зі світовою фінансовою кризою припускається введення 13%-вої тимчасової цільової надбавки до імпортного мита на низку продуктів харчування, одяг, взуття, холодильники і плити, а також легкові, вантажні автомобілі і автобуси. Він був опублікований 24 лютого і вступив у силу через 10 днів з моменту опублікування.

Водночас, закон надає Кабінету міністрів право на свій розсуд зменшувати розмір тимчасового мита за окремими товарними позиціями.

Нагадаємо, 18 березня Кабінет міністрів України прийняв постанову, якою скасував дію 13% надбавки до мита на імпорт товарів, крім автомобілів і холодильників.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь