Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Mitsubishi UFJ і Morgan Stanley ведуть переговори про злиття підрозділів

Назад к разделу Финансы
Найбільший японський банк Mitsubishi UFJ Financial Group Inc. та американський Morgan Stanley ведуть переговори про злиття їхніх брокерських підрозділів, яке планується завершити навесні 2010 року.

Спільний підрозділ Mitsubishi UFJ і Morgan Stanley стане третьою за величиною у Японії брокерською компанією, передає Associated Press з посиланням на японські ЗМІ.

У даний час банки завершують переговори щодо їхніх часток у спільному підприємстві. За попередніми даними, його буде контролювати Mitsubishi UFJ, який отримає у новій компанії 60-відсоткову частку. У жовтні 2008 року банк інвестував 9 млрд доларів у Morgan Stanley у зв'язку з світовою фінансовою кризою, що посилюється.

Mitsubishi UFJ Financial Group Inc. був утворений у 2005 році у результаті злиття двох великих японських банків - Mitsubishi Tokyo Financial Group і UFJ Holdings. Після завершення угоди вартістю 30 млрд доларів об'єднана корпорація обігнала в банківському секторі американський Citigroup, який до об'єднання японських банків вважався найбільшим у світі банком.

Mitsubishi UFJ має 78 тис. службовців, має велику зарубіжну мережу, а у 2006 році отримав ліцензію на операції у Росії.

Американський банк Morgan Stanley у кінці вересня 2008 р. змінив статус з інвестиційного банку на банківську холдингову компанію. Це дозволило банку, зокрема, отримати доступ до екстрених кредитів Федеральної резервної системи США на постійній основі.

Як повідомлялося у січні, провідний американський банк Citigroup і одна з найбільших у країні фінансових корпорацій Morgan Stanley оголосили про плани по злиттю з метою утворення найбільшої у США брокерської компанії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь