Переключиться на мобильную версию

КМДА вибрала 32 жертви Еліта-Центру, яким надасть житло в першу чергу

Назад к разделу Финансы
Комісія Київської міської державної адміністрації КМДА відібрала 32 кандидати з числа ошуканих інвесторів Еліта-Центр, яким київська влада має намір виділити житло в першу чергу.

Як повідомила громадська організація Центр правозахисту, про це заявив представник КМДА Володимир Головач на засіданні урядової комісії з вирішення проблем забезпечення житлом інвесторів Еліта-Центр 24 березня.
За його словами, 743 ошуканих інвесторів Еліта-Центр виявили намір підписати Попередній договір переуступки права вимоги ... з КМДА.

"Комісія КМДА визначила критерії черговості підписання договорів з цими людьми", повідомив Володимир Головач.

За його словами, такими критеріями є оплата 100% вартості житла в Еліта-Центр, важке матеріальне становище і підтверджене право на отримання соціального житла.

"Комісія визначила більш ніж 30 кандидатів з 743 потерпілих, які відповідають даним критеріям", - зазначив представник КМДА.

Він повідомив, що комісія складається з 12 осіб, в яку КМДА включила 3-х ошуканих інвесторів Еліта-Центр.

У даний час управління КМДА перевіряють, чи має запропоновані 32 кандидати право на отримання соціального житла.

За словами Головача, через кілька тижнів київська влада має намір завершити оформлення документації, необхідної для початку будівництва будинків.

За його словами, перші три будинки, 25% квартир у яких будуть передані потерпілим від Еліта-Центр, планується будувати за адресами: пр. Правди, 5, вул. Л. Гавро, 1 та пр. В. Маяковського, 1-3

"Ми запропонуємо відібраним кандидатам підписати договір, якщо пропоновані їм метри житла не будуть збігатися з розмірами оплачених ними квартир в Еліта-Центр, то шляхом індивідуальних переговорів визначимо додаткові умови отримання житла", - зазначив Головач.

16 жовтня 2008 року Київрада затвердила порядок відшкодування інвестицій інвесторам Еліта-центр. Водночас, нагадують правозахисники, урядова комісія з вирішення проблем забезпечення житлом інвесторів Еліта-Центр рекомендувала КМДА внести зміни і доповнення у відповідні рішення Київської міськради з урахуванням висновків Інституту держави і права ім. В.М. Корецького.

Нагадаємо, що 16 березня цього року Шевченківський райсуд Києва засудив гендиректора групи інвестиційних будівельних компаній Еліта-Центр Ігоря Циганка до 8 років ув'язнення з конфіскацією майна без порушення громадянських прав.

Між тим, підозрюваний в організації афер компанії Еліта-центр Олександр Волконський (Шахов), якого екстрадували в Україну з Швейцарії в жовтні 2008-го, у лютому нинішнього року почав давати свідчення.

Компанія Київміськбуд планує вже в нинішньому році приступити до будівництва житла на п'яти земельних ділянках для постраждалих інвесторів групи компаній Еліта-Центр, повідомив наприкінці грудня минулого року перший віце-президент компанії Василь Можар.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь