Переключиться на мобильную версию

Сьогодні Київрада розгляне питання підвищення комунальних тарифів

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 26 березня, на сесії Київської міськради депутати розглянуть питання Про тарифи на житлово-комунальні послуги.
Київрада розгляне питання підвищення комунальних тарифів
Київрада розгляне питання підвищення комунальних тарифів
Фото Тараса Бондаренка

Уранці секретар міськради Олесь Довгий переніс початок пленарного засідання сесії Київради із 10:00 на 11:00.

Водночас, о 10:00 відбувся брифінг щодо питання тарифів, на якому виступив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко.

"Депутатський залом розглядатиметься рішення, яке спрямовано на поетапне приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня. Цей проект рішення є результатом численних нарад в Секретаріаті Президента, в уряді, у профільних міністерствах і відомствах", - сказав Голубченко.

За його словами, підготовлений документ базується на висновках Державної інспекції за цінами, рекомендаціях Міністерства житлово-комунального господарства, висновках Антимонопольного комітету, Міністерства економіки, Міністерства фінансів та враховує численні зауваження відповідного указу Президента.

Заступник Черновецького також підкреслив, що унікальність цього рішення полягає в тому, що воно узгоджено з усіма профспілками і роботодавцями.

Інших коментарів щодо проекту рішення він не надав, пояснивши, що поспішає до Секретаріату Президента, де має відбутися нарада і на якій він повинен бути присутнім.

Як повідомлялося, засідання Київради починається на тлі акцій протесту та Хрещатику. В акції беруть участь підприємці сфери транспортних та ритуальних послуг, власники МАФів, представники профспілки працівників охорони здоров'я, а також значна кількість студентів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь