Переключиться на мобильную версию

Ринок сировини: Нафта незначно зростає

Назад к разделу Финансы
Котирування сирої нафти вчора продемонстрували ріст на посиленні очікувань щодо відновлення зростання економіки США. Як повідомили Корреспондент.net у компанії Astrum Investment Management, торги по сирій нафті проходять у діапазоні $ 53-54 за барель.
"Золото найбільш надійний інструмент збереження вартості" - аналітик
"Золото найбільш надійний інструмент збереження вартості" - аналітик
news.1plus1.ua

"Наші вчорашні очікування щодо зростання запасів сирої нафти та пального в США за станом на кінець минулого тижня підтвердилися, що свідчить про все ще слабкий попит на пальне", - пояснює фінансовий аналітик компанії Олександр Шкурпат.

При цьому він зазначає, що статистичні дані про запаси не призвели до зниження цін на нафту, оскільки гравці сировинних ринків більш позитивно оцінили несподівані статистичні дані про зростання замовлень на товари тривалого користування у США на 3,4% у лютому 2009 року і зростання продажів нових будинків на 4,7% у лютому 2009 року.

При цьому експерт говорить, що інвестори сприйняли цю статистику як сигнал про можливе відновлення попиту на пальне у наступні 2-3 місяці.

"Нинішні оптимістичні очікування щодо майбутнього зростання попиту можуть призвести до подальшого росту цін на нафту", - констатує Шкурпат.

Водночас, золото учора також зросло у ціні на посиленні очікувань щодо подальшого ослаблення долара у зв'язку з тим, що ФРС США продовжить утримувати ставки кредитування на низькому рівні, що містить у собі інфляційні ризики.

"На нашу думку, до кінця поточного тижня ціна золота продовжить зміцнюватися на поточному ослабленні курсу долара відносно валют основних торговельних партнерів США, що робить золото більш надійним інструментом збереження вартості", - констатує фінансовий аналітик.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь