Переключиться на мобильную версию

Влада обіцяє до літа відремонтувати всі дороги

Назад к разделу Финансы
Укравтодор має намір до 1 травня ліквідувати всі сезонні руйнування автомобільних доріг державного значення, до 1 червня відремонтувати дороги місцевого значення.
На поточні ремонти спрямують 4 млрд грн
На поточні ремонти спрямують 4 млрд грн
pravda.com.ua

Як повідомив голова правління ВАТ Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України Валерій Вощевський, різкі зміни погодних умов призвели до того, що четверту частину автодоріг - 42 тисячі км - пошкоджено ямами, вибоїнами і деформаціями.

Зокрема, мова йде про 8,6 тисяч км доріг державного значення та 33,5 тисяч км доріг місцевого значення.

Голова Укравтодору Вадим Гуржос, у свою чергу, запевнив, що у дорожніх організацій достатньо можливостей, щоб завершити роботи із ліквідації проблем на автодорогах у ці терміни, кошти з бюджету виділяються.

За словами Гуржоса, на поточні ремонти у цьому році в цілому спрямують 4 млрд грн, включаючи зимове утримання і ремонт після зими. Крім того, на капітальні ремонти й будівництво автошляхів буде витрачено ще більше 6 млрд грн.

Як нагадав він, у цілому в 2009 році бюджетом передбачено виділення 16 млрд грн на фінансування доріг загального користування в порівнянні із 10 млрд грн в 2008 році, що є досить великою сумою. За даними Гуржоса, із 20 тисяч км автодоріг державного значення 85% потребують повного оновлення.

"У середньому, для приведення 1 км дороги в належний стан необхідно 3 млн доларів. Відповідно, ми отримаємо цифру у 34-37 млрд доларів. Ця цифра дуже велика, і на сьогоднішній день бюджет не дозволяє цього зробити. Схожа ситуація склалася і з дорогами місцевого значення", - додав Гуржос.

Раніше повідомлялося про те, що Укравтодор сподівається на схвалення Радою директорів Міжнародного банку реконструкції і розвитку виділення $ 400 млн позики на початку квітня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь