Переключиться на мобильную версию

РФ так і не домовилася з Туркменістаном про будівництво газопроводу Схід-Захід

Назад к разделу Финансы
На переговорах у Москві, 25 березня, Російська Федерація і Туркменістан не змогли домовитися про будівництво газопроводу Схід-Захід.
Газпром планував здійснювати проект
Газпром планував здійснювати проект
robertamsterdam.com

Зазначений газопровід повинен був зв'язати туркменські родовища газу на північному сході країни з іншим проектом, який лобіює Москва - прикаспійського газопроводу.

Як повідомляється, підсумком візиту глави Туркменії Гурбангули Бердимухаммедова до Москви стало підписання ряду документів, однак серед них не виявилося одного з найважливіших - угоди про будівництво газопроводу Схід-Захід, на що відразу ж звернули увагу представники преси, які були присутні на переговорах двох президентів.

Так, за словами джерела газети Ведомости в Газпромі (саме російський концерн планував здійснювати проект), обидві сторони побажали не підписувати зараз цей документ.

Зазначається, що президент Туркменії керувався політичними мотивами, оскільки існують ще проекти газопроводів, в обхід Росії, а у Газпрому зараз на це немає зайвих коштів, наводить видання слова джерела.

При цьому помічник російського президента Сергій Приходько заявив, що принципових розбіжностей за угодою у сторін немає, його планується лише доопрацювати. Не виключено, додало джерело в Кремлі, що цей документ президенти підпишуть вже влітку.

Крім того, ані міністр енергетики, ані голова Газпрому, ані перший віце-прем'єр Віктор Зубков, як пише преса, вчора так і не пояснили журналістам, що завадило підписанню угоди про газопровід Схід-Захід.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь