Переключиться на мобильную версию

За два місяці ВВП України упав більш ніж на 20% - Рахункова палата

Назад к разделу Финансы
Держбюджет-2009 розрахований з прогнозом зростання ВВП на 0,4% Рахункова палата вважає, що зниження валового внутрішнього продукту в січні-лютому нинішнього року склало більше 20%. Про це говориться в повідомленні прес-служби відомства.
Держбюджет-2009 розрахований з прогнозом зростання ВВП на 0,4%
Держбюджет-2009 розрахований з прогнозом зростання ВВП на 0,4%
dp.ua

 "За експертною оцінкою Рахункової палати, спад реального ВВП за січень-лютий поточного року перевищив 20%", - йдеться в повідомленні.

Держбюджету на 2009 рік, як зазначають експерти Рахункової палати, розрахований на основі прогнозу зростання ВВП на 0,4% за підсумками року, однак динаміка економіки за січень-лютий дозволяє говорити про високу ймовірність невиконання бюджету.

"Незадовільне виконання бюджету є цілком закономірним", - відзначається в повідомленні Рахункової палати.

За даними Міністерства фінансів, станом на 17 березня місячний план надходжень у загальний фонд держбюджету був виконаний на 21,5%. При плані надходжень у загальний фонд держбюджету 13,5 млрд гривень на з початку березня було зібрана 2,9 млрд гривень.

Квартальний план надходжень у загальний фонд держбюджету за станом на 17 березня був виконаний на 68%. При плані надходжень 36,2 млрд гривень надійшло 24,5 млрд гривень.

Нагадаємо, за даними Держказначейства, загальний фонд держбюджету за період з 1 січня по 23 березня виконано на 74,1%.

Як повідомлялося, за даними Рахункової палати, в січні-лютому цього року доходи загального фонду Державного фонду склали 21,6 млрд гривень або 95% від планового показника, витрати - 23,6 млрд гривень або 92,2% від плану.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь