Переключиться на мобильную версию

Кабмін погодив залучення Києвом 1,2 млрд грн кредитів під векселі

Назад к разделу Финансы
Український уряд погодився з пропозицією Київської міськдержадміністрації про оформлення зобов'язань за кредитами, одержуваних в банках для покриття тимчасових касових розривів загального фонду міськбюджету Києва, на загальну суму 1,2 млрд грн простими ве.
Мінфін погодив залучення Києвом 1,2 млрд грн кредитів у банках під векселя
Мінфін погодив залучення Києвом 1,2 млрд грн кредитів у банках під векселя
reuters

Мінфін погодив залучення Києвом 1,2 млрд грн кредитів у банках під векселі

Так, згідно з розпорядженням Кабінету міністрів № 308 від 25 березня, оприлюдненій у четвер, зазначені суми кредитів повинні зараховуватися на окремий рахунок Держказначейства з перерахуванням не менше 924,22 млн грн на рахунок Київенерго в Держказначействі для подальшого погашення заборгованості цієї компанії перед НАК Нафтогаз України.

Також уряд дозволив КМДА залучити зазначені кредити поза рамками положення про держзакупівлі.

До повного погашення векселів отримання Києвом кредитів для покриття тимчасових касових розривів загального фонду міськбюджету може здійснюватися без обмежень, встановлених Мінфіном, говориться в розпорядженні.

Крім того, уряд також доручив Мінфіну за час підготовки змін до держбюджету-2009 і проект держбюджету на 2010 та 2011 роки передбачити джерела фінансових ресурсів для здійснення розрахунків міськбюджету Києва за векселями.

Нагадаємо, 19 березня Київрада проголосувала за залучення кредиту на суму 1,2 млрд грн для відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію Київенерго, а також для вирішення інших нагальних потреб.

Передбачається, що його видасть банк Хрещатик (Київ) з низкою інших банків за допомогою рефінансування НБУ та під заставу об'єктів комунальної власності.

Як повідомлялося, голова правління банку Хрещатик Дмитро Гриджук вважає малоймовірним надання банком кредиту мерії Києва на 1,2 млрд гривень.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь