Переключиться на мобильную версию

Корреспондент: Українські банки підвищують зарплати своїм топ-менеджерам

Назад к разделу Финансы
Банківським топ-менеджерам не відмовиш у професійній любові до грошей: у розпал кризи їхні зарплати й бонуси суттєво зросли. У найвідповідальніших - удвічі, про це повідомляє свіжий номер журналу Корреспондент.
НБУ не в змозі контролювати дії банків
НБУ не в змозі контролювати дії банків
kievukraine.info

Як пише Корреспондент, на відміну від своїх закордонних колег топ-менеджери вітчизняних банків вважають, що криза це привід заощаджувати на всьому, крім своїх власних зарплат і премій. Якщо середня заробітна плата голови правління українського банку в минулому році становила близько 75 тис. гривень на місяць, то тільки за три місяці 2009 року ця цифра зросла до 118 тис. гривень. Про це свідчать останні результати щорічного огляду заробітних плат і компенсацій в банківському секторі, що здійснюється аудиторською компанією Ernst & Young.

"Крім голови правління розмір місячного окладу також виріс у головного аудитора банку та директора з персоналу", - розповіла в інтерв'ю Корреспонденту старший менеджер Ernst & Young Ольга Горбановська.

За інформацією, наданою виданню, у 2008 році оклад цього топ-менеджера в Україні в середньому становив 22,7 тис гривень. Тепер же - майже 43 тис гривень. Планується, що цього року оклади в середньому зростуть на 15%, зазначає Корреспондент.

Особливо зросли доходи начальників департаментів з управління ризиками - практично на 90%.

Така щедрість щодо банківського топ-менеджменту в Україні - на тлі мораторію на дострокову видачу клієнтам депозитних вкладів та майже 110 млрд. грн., які Національний банк видав більшості вітчизняних банків для підтримки штанів в період фінансової кризи, - викликає здивування. Хоча рішення про виділення їм державних коштів було прийнято ще в кінці минулого року, перелік усіх банків, а тим більше дані про використання грошей до цього часу невідомі.

Про те, наскільки і чому зросли зарплати топ-менеджерів українських банків, як це пояснюють самі банкіри і чому їхні доходи зростатимуть - читайте в 11-му номері журналу Корреспондент за 27 березня 2009 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь