Переключиться на мобильную версию

Литва попросить кредит у МВФ

Назад к разделу Финансы
Литві може знадобитися залучення кредиту Міжнародного валютного фонду, заявив міністр фінансів країни Альгірдас Шямята.
Литві знадобиться кредит МВФ
Литві знадобиться кредит МВФ
ceo.az

"У нинішній кризі ми в змозі здійснити ці заходи самостійно, але ми не відкидаємо ідею, що ми повинні будемо шукати міжнародну фінансову допомогу, і ми дуже ретельно аналізуємо ситуацію", - сказав міністр.

Литва розцінюється як наступний найбільш ймовірний претендент на звернення до МВФ за кредитом після аналогічних кроків Угорщини, Латвії і, зовсім недавно, Румунії.

Нещодавно економіка Литви, що динамічно розвивалася, як і сусідніх Латвії та Естонії, розвернулася і швидко пішла вниз після пересихання кредитного та експортного ринків, підірвавши довіру споживачів і бізнесу. Навіть центральний банк Литви рекомендував уряду розглянути можливість залучення досить дешевого кредиту МВФ на тлі світової кредитної кризи для фінансування потреб країни.

Масштаб питання стане більш зрозумілий наступного тижня, коли Мінфін Литви опублікує економічний прогноз на 2009 рік.

Як очікується, ВВП країни в цьому році впаде приблизно на 10%, водночас, як в момент прийняття бюджету в грудні минулого року прогнозувалося зменшення всього на 4,9%.

Нагадаємо, 24 березня уряд Румунії та Міжнародний валютний фонд узгодили умови, на яких країна отримає антикризовий кредит у розмірі 20 мільярдів євро.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь