Переключиться на мобильную версию

НБУ: Відтік депозитів з банків практично припинився

Назад к разделу Финансы
Національний банк України відзначає уповільнення відтоку депозитів з банків у березні. Про це журналістам повідомив виконавчий директор НБУ з економічних питань Ігор Шумило.
Відтік депозитів з банків практично припинився
Відтік депозитів з банків практично припинився
rferl.org

"Зараз відтік вкладів вже практично припинився", - сказав він.

Така ситуація, на думку Шумила, дає підстави говорити про наближення перспектив скасування обмеження на дострокову видачу депозитів.

"Ситуація змінюється. Ми й самі зацікавлені в тому, щоб скасувати (обмеження на дострокову видачу депозитів)", - сказав він.

Запорукою стабілізації ситуації в банківській системі, на думку Шумила, є координація антикризових дій різних органів влади, відсутність політичного тиску на НБУ та окремі банки, поновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом. 

Нагадаємо, за даними Міністерства економіки, відтік депозитів у лютому склав 11,4 млрд. гривень, у січні - 7,9 млрд. гривень.

За даними НБУ, розміщені в банках депозити фізосіб у гривнях і інвалюті на 1 березня склали 196,257 млрд. гривень. Депозити юридичних осіб (гривневі й валютні) на 1 березня склали 124,2 млрд. гривень.

Відповідно до дослідження журналу Корреспондент, у розпал кризи банківської системи вкладники стали перетворювати заморожені депозити в платіжний засіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь